Pozycjonowanie erotyki

 

Internet to miejsce zawierające bardzo różnorodne treści. Wśród nich znajdują się również te przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich. Strony zawierające treści erotyczne, reklamujące leki na potencję lub alkohol nie są najlepiej oceniane przez większość internautów, jednak istnieją i posiadają swoich stałych użytkowników.

pozycjonowanie viagry

Mimo, że treści na niektórych stronach są uważane przez powszechnego odbiorcę za negatywne, internet rządzi się swoimi prawami i również one, aby się przebić powinny być pozycjonowane. Nie jest to łatwe, ponieważ najpopularniejsza wyszukiwarka, jaką jest Google nie ułatwia pozycjonowania treści dla dorosłych. Z tego też powodu wiele firm zajmujących się na co dzień działaniami SEO nie podejmuje się promowania stron dla dorosłych.

Pozycjonowanie farmaceutyków

Jako jedna z niewielu firm pozycjonerskich w Polsce – CITEO oferuje również pozycjonowanie farmaceutyków, a w szczególności pozycjonowanie leków na potencję. Ostatnio organizowana jest swoista nagonka na pozycjonowanie stron hazardowych, więc promowanie tej branży stało się bardziej skomplikowane i kosztowne.

Jako jedni z nielicznych pochwalić się sukcesami w pozycjonowaniu stron pornograficznych i innych fraz „nielubianych” przez Google. Również zlecając nam pozycjonowanie viagry lub innych farmaceutyków będą Państwo prawdopodobnie bardzo zadowoleni.

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!