CITEO – pozycjonowanie, linki sponsorowane i inne działania

 

CITEO to firma funkcjonująca na polskim rynku już od kilku lat, a nasz zespół tworzą specjaliści z zakresu projektowania stron i sklepów internetowych, programiści, copywriterzy, specjaliści SEO i pozycjonowania stron, a także fachowcy  social media. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą. Mamy nadzieję, że również Państwo powierzą nam promocję swojej firmy w internecie.

Tworzenie oraz obsługa stron i sklepów internetowych

 

Pierwszą usługą jaką świadczyła firma CITEO było tworzenie stron internetowych. Przez lata wykonaliśmy wiele witryn dla firm, organizacji oraz osób prywatnych. Strony internetowe tworzyliśmy nie tylko w języku polskim – na swoim koncie mamy także strony i sklepy w języku niemieckim, angielskim, holenderskim, a nawet szwedzkim. Wraz z upływem czasu nabyliśmy sporo doświadczenia, dzięki czemu wiemy dziś czym powinna charakteryzować się dobra strona firmowa. Zdajemy sobie sprawę z tego, że liczy się nie tylko wygląd, ale również treść, która zachęci do skorzystania z usług lub zakupu produktów. Lata praktyki sprawiły, że jesteśmy naprawdę dobrzy w tym, co robimy.

Optymalizacja stron internetowych – SEO

 

Jeszcze kilka lat temu wystarczyła dobra strona internetowa i firma stawała się popularna w branży. Dziś niemal każde przedsiębiorstwo ma swoją witrynę, więc coraz trudniej przebić się w wyszukiwarkach internetowych na szczyt listy. Optymalizacja strony to szereg czynności, które dotyczą zazwyczaj zawartości Państwa strony internetowej oraz poprawy sprawności kodu. Proszę powierzyć nam swoją stronę firmową lub prywatną, a my zrobimy wszystko, by wyszukiwarki ją polubiły. Optymalizacja strony to niezbędny zabieg ułatwiający późniejsze jej pozycjonowanie.

Pozycjonowanie stron www

 

Wpisując w okienko wyszukiwarki internetowej hasło każdy użytkownik ma nadzieję, że otrzyma listę stron, na których znajduje się odpowiedź na jego zapytanie. Tak też się staje. Zazwyczaj na pierwszych miejscach listy stworzonej przez wyszukiwarkę znajdują się witryny w największym stopniu odpowiadające na zapytanie. Niemniej jednak dzięki zabiegom pozycjonerskim można w pewien sposób wpływać na listę wyszukań na korzyść pozycjonowanych stron. Jeśli zależy Państwu na tym, aby znaleźć się na pierwszych miejscach w wyszukiwarkach, zachęcamy do skontaktowania się z nami. Chętnie pomożemy w zakresie pozycjonowania Waszej strony firmowej lub sklepu internetowego.

Pozycjonowanie zagraniczne

 

Otwarte granice między państwami europejskimi oraz możliwości prowadzenia biznesu międzynarodowego sprawiają, że coraz więcej firm interesuje pozycjonowanie zagraniczne. Wśród wielu usług świadczonych przez nas znajduje się również pozycjonowanie stron w krajach takich jak: Wielka Brytania, Irlandia, Niemcy, Holandia, Austria i Szwajcaria. W najbliższym czasie planujemy rozszerzyć tę listę o kolejne kraje europejskie.

Linki sponsorowane – kampanie AdWords

 

Linki sponsorowane lub inaczej kampanie reklamowe AdWords, to metoda szybkiej i skutecznej reklamy dla wielu firm. Skonfigurowanie kampanii nie jest niczym skomplikowanym i wielu przedsiębiorców robi to na własną rękę, niemniej jednak działania te często pochłaniają duże kwoty pieniędzy i nie przynoszą żadnego skutku. Dlatego zachęcamy do skorzystania z usług naszych specjalistów, którzy dzięki swoim umiejętnościom i doświadczeniu potrafią zminimalizować koszty i zmaksymalizować wyniki takiej kampanii reklamowej.

Marketing szeptany

 

Najskuteczniejszą reklamą dla każdego produktu czy usługi jest opinia zadowolonego klienta. Jeszcze kilkanaście lat temu to sąsiadka sąsiadce, a kolega koledze przekazywał wiadomość o dobrej firmie. Dziś opinii na temat przedsiębiorstw oraz ich produktów i usług ludzie poszukują w sieci. Często to fora internetowe i serwisy społecznościowe są miejscem, gdzie tworzy się legenda firmy. Na Państwa życzenie opowiemy wszystkim, za co warto cenić Państwa firmę, jej usługi i produkty.

Media społecznościowe

 

W ostatnim czasie wzrosło zainteresowanie mediami społecznościowymi. Serwisy takie jak FaceBook, Twitter, Google + czy Nasza Klasa stały się bardzo ważnym medium. To tutaj ludzie wymieniają się najważniejszymi informacjami. Media społecznościowe to także ogromna szansa dla firm. Dzięki nim można nawiązać dialog bezpośrednio z osobami zainteresowanymi ich działalnością. Jeśli chcą Państwo sprawdzić jaką potęgą promocyjną mogą być media społecznościowe chętnie stworzymy i poprowadzimy Państwa profile firmowe.